bendruomene baneris tekstas

kalendoriusDvi didžiausios pasaulio religijos kartais sutelpa į mažytę visuomenės ląstelę – šeimą. Gimus vaikams, religiškai mišrių šeimų tėvai neretai pasirenka atžalas supažindinti su abejomis religijomis. Vienas smagiausių religijų aspektų vaikams yra šventės. Vaikai auga matydami tiek krikščioniškas, tiek islamiškas šventes. Ilgainiui jie pastebi švenčių cikliškumą, įsimena jų seką, įsisavina jų simbolius bei prasmes.

Kad šis procesas būtų lengvesnis ir įdomesnis, siūlome jums išbandyti laiko rato principu sudarytą 2017 metų krikščionišką ir islamišką kalendorių. Jo pagalba vaikai galės sekti abiejų religijų šventes bei įsimintinus istorinius įvykius. Be to, jie lengviau įsimins grigališkojo bei islamiškojo kalendorių panašumus bei skirtumus, supras mėnulio fazių reikšmę, galės stebėti, kurios šventės ar įsimintinos datos sutampa.

Jūsų patogumui sudarėme du kalendorius – spalvotą (jam pasigaminti prireiks spalvoto spausdintuvo) ir nespalvotą (jei jūsų vaikai norės patys papuošti savo darbelį). Jie taip pat gali maišyti spalvoto ir nespalvoto kalendoriaus ratus bei sukurti savo individualų kalendorių!

Šis kalendorius gali tapti ir puikia metodine priemone mokytojams religijų pažinimo pamokose.

Parsisiųskite kalendoriaus iškarpas nemokamai ir pasigaminkite krikščionybės ir islamo laiko ratą!

 

Spalvotas kalendorius

 

 

Nespalvotas kalendorius