bendruomene baneris tekstas

LT zaidynes 620x329

Vaikiškas žaidimas „Lietuviškos žaidynės“ - tai dar viena galimybė šeimai surasti laiko mokytis lietuvių kalbą linksmiau ir aktyviau. Šio smagaus žaidimo metu žaidėjai ne tik ridens kauliuką ir keliaus iki finišo linijos, bet keliaudami turės atsakyti ir į įvairiausius lietuviškus klausimus. Žaidimą gali žaisti du ar daugiau vaikų, tėvai taip pat gali dalyvauti žaidime.

Parsisiųskite žaidimą nemokamai ir surenkite tikras lietuviškas žaidynes! Linkime smagių akimirkų ir gerų emocijų sprendžiant lietuviškas užduotis.

Žaidimai yra labai svarbi kalbų mokymosi dalis. Žaisdami vaikai ne vien linksminasi ir su draugais leidžia laiką, bet iš tiesų jie aktyviai mokosi tų dalykų, kurie kitu atveju jiems būtų labai nuobodūs. Sutikime, kad vaikas daug smagiau žais lietuvišką žaidimą nei atsisėdęs tyliai mokysis lietuvių kalbos žodžius ir taisykles. Tėvams, auginantiems dvikalbius vaikus ir norintiems pasėti gimtosios kalbos meilę vaikų širdyse, itin svarbu sudominti vaikus ir sukurti teigiamus prisiminimus apie lietuvių kalbos mokymąsi. Kai vaikai mokosi žaisdami, lietuvių kalba jiems asocijuojasi su linksmybėmis ir maloniais išgyvenimais. Žaidimai mokymosi procese yra svarbūs vaikų psichologiniam, socialiniam ir intelektualiniam vystymuisi. Be to, tėvams svarbu, kad vaikas norėtų kalbėti lietuviškai ne tik šiuo metu, bet ir vėliau. Būtent pozityvios emocijos, kurias vaikai patiria mokydamiesi lietuvių kalbos, skatins ir tolimesnį mokymąsi.