bendruomene baneris tekstas

kalendoriusDvi didžiausios pasaulio religijos kartais sutelpa į mažytę visuomenės ląstelę – šeimą. Gimus vaikams, religiškai mišrių šeimų tėvai neretai pasirenka atžalas supažindinti su abejomis religijomis. Vienas smagiausių religijų aspektų vaikams yra šventės. Vaikai auga matydami tiek krikščioniškas, tiek islamiškas šventes. Ilgainiui jie pastebi švenčių cikliškumą, įsimena jų seką, įsisavina jų simbolius bei prasmes.

LT zaidynes 620x329

Vaikiškas žaidimas „Lietuviškos žaidynės“ - tai dar viena galimybė šeimai surasti laiko mokytis lietuvių kalbą linksmiau ir aktyviau. Šio smagaus žaidimo metu žaidėjai ne tik ridens kauliuką ir keliaus iki finišo linijos, bet keliaudami turės atsakyti ir į įvairiausius lietuviškus klausimus. Žaidimą gali žaisti du ar daugiau vaikų, tėvai taip pat gali dalyvauti žaidime.

Parsisiųskite žaidimą nemokamai ir surenkite tikras lietuviškas žaidynes! Linkime smagių akimirkų ir gerų emocijų sprendžiant lietuviškas užduotis.

TautiniaiDrabuziai 620x329Pagarbą ir draugiškumą skirtingoms tautoms, rasėms bei religijoms ugdykime nuo mažens. Ši spalvinimo knygelė visai šeimai suteiks daug gerų emocijų, praplės akiratį, suteiks progą pakalbėti apie šeimos tautinį identitetą ir padės formuoti pozityvų požiūrį kitų tautų atžvilgiu.

Spalvindami šią knygelę vaikai gali bent akies krašteliu žvilgtelėti į skirtingų pasaulio šalių tautinius drabužius. Verčiant šios knygelės puslapius vaikams gali kilti klausimų apie tautinius drabužius, nebijokite atsakymų ieškoti internete. Kartu su vaiku galite leistis į įdomią skirtingų tautų pažinimo kelionę. Galbūt šios kelionės metu sužinosite ir daugiau įdomybių apie kitas tautas ir jų papročius.

30 dienų lietuviškas iššūkis 620x329

Jei jums svarbu, kad jūsų vaikas mokėtų lietuvių kalbą, tačiau iki šiol neradote laiko rimtai užsiimti vaiko mokymu, jei matote, kad vaiko kalba netobulėja, o jums vis stinga motyvacijos ar idėjų, kaip padaryti kalbos mokymąsi įdomesnį, šis 30 dienų lietuviškas iššūkis kaip tik jums. Todėl kviečiame išbandyti šį 30 dienų lietuvišką iššūkį. Parsisiųskite žaidimą, jį atsispausdinkite, perskaitykite taisykles ir nieko nedelsę pradėkite vykdyti pirmąjį iššūkį. Jums nereikia jokio papildomo pasiruošimo.