bendruomene baneris tekstas

nardai_akcija.jpg

 „Ko nepažįstame, to bijome“ – nors ir nuvalkiota atrodo ši frazė, tačiau neprarandanti aktualumo. Ksenofobija Lietuvoje vis dar veši, ypač dabar, kai pabėgėlių krizė yra viena karščiausių temų, jau ne pirmą mėnesį nepaliekanti žiniasklaidos pirmųjų puslapių ir aktualijų skilčių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Vieni baiminasi, ragina „apsukti vateles“ ir aptarinėja įvairiausius politinius aspektus, kiti, tuo tarpu, vadovaujasi paprastu žmogiškumu, užuojauta ir padeda pabėgėliams kaip galėdami: stogu virš galvos, karštos sriubos lėkšte ar tiesiog buvimu kartu. 

Tų pačių jausmų vedami „Mišri Šeima“ ir @Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija organizuoja

------AKCIJĄ KSENOFOBIJAI LIETUVOJE MAŽINTI------

KAIP?
Žaidžiant nardų žaidimą (angl. backgammon). Tokiu būdu, net nemokant bendros kalbos, bus mažinamas atstumas tarp lietuvių bei užsieniečių: užsieniečiams sukurtos situacijos, padėsiančios ugdyti drąsą, motyvaciją, komunikacijos įgūdžius, o lietuviai turės progą išbandyti proto aštrumą su pabėgėliais žaisdami daugeliui Lietuvoje dar neįprastą nardų žaidimą.

KODĖL NARDAI?
Šiuo metu daugiausiai pabėgėlių Lietuvoje yra iš Sirijos, Palestinos, Afganistano, o nardų žaidimas itin populiarus šiose šalyse.

KUR?
Pabėgėlių paramos centre, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Kauno skyriuje (Trakų g. 18, Kaunas).

KADA?
Rugsėjo 28 d., Pabėgėlių paramos centre surengtos šventės metu.

KAIP GALITE PRISIDĖTI?
Aukoti galite straipsnio viršuje, pasinaudoję Paypal sistema arba tiesiog kreditine kortele (įvedus sumą, lango kairėje matysite kreditinių kompanijų logotipus, ir prie jų nuorodą). 

Jums nebūtina skirti konkrečią pinigų sumą, net mažiausia auka yra vertinga, juk mūsų daug ir mes siekiame bendro tikslo.

Aukoti galite iki rugsėjo 18d., o už surinktas lėšas nupirksime nardų žaidimų lentų, kurias padovanosime LRK Pabėgėlių paramos centrui.

Jei turite klausimų, rašykite: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Dėkojame už Jūsų gerumą!